Budget website
Thisisnotapizza
Voor het bedrijf ‘Thisisnotapizza’ heeft OneStep Media een webshop ontworpen en gebouwd waarin Marimo’s uit Japan worden verkocht. Het doel was om een budgetvriendelijke website te creëren die toch professioneel en gebruiksvriendelijk is voor klanten. De webshop is gebouwd in het CMS-systeem WordPress, waardoor het beheer van de site gemakkelijk en intuïtief is.
OneStep Media heeft de site voorzien van een helder en aantrekkelijk ontwerp dat goed aansluit bij de sfeer van het product. De site is geoptimaliseerd voor zoekmachines en laadt snel, wat de gebruikerservaring verder verbetert. De samenwerking met Thisisnotapizza was een succes en we zijn trots op het resultaat dat we hebben bereikt.
-
14/03/2025
Westbrug – Maatwerk website
Voor Westbrug Techniek en Mechatronica hebben we een nieuwe website ontworpen en gebouwd. Belangrijk was...
Meer lezen -
07/02/2025
Airtest – Maatwerk website
Airtest vroeg ons om een maatwerk website te ontwikkelen waarop men gemakkelijk het aanbod en...
Meer lezen -
31/01/2025
Amphicar – Maatwerk webshop
Amphicar vroeg ons om een maatwerk webshop te ontwikkelen waarop men gemakkelijk onderdelen voor hun...
Meer lezen
Bas maakt webdesign en websites en is SEO-specialist bij OneStep Media. Met meer dan 10 jaar ervaring helpt Bas ZZP'ers en MKB'ers bij hun website en vindbaarheid in zoekmachines met SEA en SEO.